پیام فرستادن

اقدامات احتیاطی و روش های نگهداری شوک های گرم و سرد

October 24, 2022

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی و روش های نگهداری شوک های گرم و سرد

محفظه آزمایش شوک سرد و گرم عمدتاً برای آزمایش سازگاری برق‌کارها، محصولات الکترونیکی، دستگاه‌های اصلی آنها و سایر مواد در هنگام ذخیره، حمل و نقل و استفاده در محیطی با تغییرات دما سریع طراحی شده است.

 

عمدتاً برای آزمایش شبیه‌سازی محیطی ویژگی‌های فیزیکی و سایر ویژگی‌های مرتبط محصول تحت شرایط تغییرات لحظه‌ای در دمای بالا و پایین مطابق با استانداردهای نظامی ملی یا الزامات تعریف شده توسط کاربر استفاده می‌شود.

 

پس از آزمایش، آزمایش می شود تا مشخص شود که آیا عملکرد محصول هنوز می تواند الزامات از پیش تعیین شده برای طراحی محصول، بهبود، شناسایی و بازرسی کارخانه را برآورده کند یا خیر.

 

آخرین اخبار شرکت اقدامات احتیاطی و روش های نگهداری شوک های گرم و سرد  0

1. منبع تغذیه

 

(1) منبع تغذیه اتاق تست دمای بالا و پایین از یک سیستم سه فاز پنج سیم استفاده می کند و کابل تجهیزات یک سیم چهار هسته ای، سیم سه فاز و یک سیم صفر است. لطفا به صفر توجه کنید. تمایز خط.به دلیل اینکه قسمتی از بار تجهیزات و سیستم کنترل تک فاز هستند، اتصال خط صفر اشتباه باعث کار نکردن و آسیب دیدن تجهیزات می شود.

 

(2) سیم زمین این تجهیزات دارای یک ستون سیم زمین است تا اطمینان حاصل شود که تجهیزات به خوبی زمین شده است تا تجهیزات ایمن و قابل اعتماد باشد. اتصال اشتباه سیم های صفر و زمین باعث می شود تجهیزات به طور غیر عادی کار کنند.

 

(3) اگر به دلیل عواملی مانند سایت کاربر نیاز به گسترش کابل دارد، لطفاً مطمئن شوید که پارامترهای رتبه بندی شده سیم داخلی و منبع تغذیه مورد استفاده می تواند نیازهای منبع تغذیه محصول را برآورده کند.

 

2. محل برگزاری

 

(1) گرمای زیادی در طول استفاده از این تجهیزات تولید می شود. لطفاً تجهیزات را در مکانی با تهویه مناسب نگهداری کنید.

 

(2) از این تجهیزات در نزدیکی مواد قابل اشتعال یا در محیط های انفجاری استفاده نکنید.

 

(3) از آن در محیطی با میدان مغناطیسی قوی و ارتعاش قوی استفاده نکنید.

 

 

از اطلاعات ایمنی استفاده کنید

 

 

1. منبع تغذیه محصول آزمایشی را به منبع تغذیه تجهیزات وصل نکنید، در غیر این صورت بار برق تجهیزات را افزایش می دهد. مگر اینکه دستگاه دارای رابط تغذیه محصول آزمایشی باشد.

 

2. آزمایش اقلام قابل اشتعال، مواد منفجره، بسیار خورنده و بسیار پرتوزا به شدت ممنوع است.

 

3. هنگام روشن شدن یا در حین کار، تجهیزات را حمل یا تعمیرات اساسی نکنید.

 

4. سرمازدگی در دمای پایین، دما در محفظه آزمایش شوک حرارتی و سرد در طول آزمایش دمای پایین بسیار پایین است. در طول آزمایش یا در پایان آزمایش، اگر نیاز به باز کردن درب دستگاه دارید، به ویژه مراقب باشید. جعبه برای جلوگیری از سرمازدگی

 

5. درجه حرارت بالا می سوزد و دما در محفظه تست شوک گرم و سرد هنگام انجام آزمایش دمای بالا بسیار بالا است. در طول آزمایش یا در پایان آزمایش، اگر نیاز به باز کردن درب جعبه دارید، برای جلوگیری از سوختگی به ویژه مراقب باشید.

 

6. شوک الکتریکی.اگرچه این تجهیزات دارای اقدامات ضد شوک الکتریکی قوی هستند، اما همچنان باید به آن توجه شود، به ویژه برقسیستم کنترل.در شرایط کار، قطعات الکتریکی را لمس نکنید.

 

 

روش نگهداری

 

 

الف. رادیاتور (کندانسور) واحد تبرید دستگاه تست شوک سرد و گرم باید به طور منظم نگهداری و تمیز نگه داشته شود. کندانسور چسبنده گرد و غبار باعث می شود سوئیچ ولتاژ بالا کمپرسور خاموش شود و زنگ هشدار اشتباه ایجاد کند.کندانسور باید به طور منظم و ماهانه نگهداری شود.از جاروبرقی برای حذف گرد و غبار متصل به توری خنک کننده کندانسور استفاده کنید یا از یک برس سخت برای مسواک زدن آن پس از روشن کردن استفاده کنید یا از یک نازل هوای فشار بالا برای تمیز کردن گرد و غبار استفاده کنید.

 

ب- هنگام باز و بسته کردن درب یا خارج کردن جسم مورد آزمایش از کوره، اجازه ندهید کالا با لبه لاستیکی روی در تماس پیدا کند تا از آسیب دیدن لبه لاستیکی و کاهش عمر آن جلوگیری شود.

 

ج. زمین اطراف و پایین بدنه باید همیشه تمیز نگه داشته شود تا از حوادث و تخریب عملکرد ناشی از استنشاق مقادیر زیادی گرد و غبار به داخل دستگاه جلوگیری شود.

 

D. سیستم تبرید دستگاه تست شوک سرد و گرم هسته اصلی این دستگاه است.لطفاً تمام لوله های مسی را هر نیم سال یکبار از نظر نشتی مبرد و کلیه اتصالات و درگاه های جوش بررسی کنید.در صورت نشت لکه روغن، لطفاً به شرکت اطلاع دهید یا مستقیماً با آن برخورد کنید.

 

ه. کنتاکت های جریان بالای تابلوی توزیع برق باید حداقل سالی یک بار در اتاق توزیع برق تمیز و تعمیر شوند.شل شدن کنتاکت ها کل تجهیزات را در حالت کار خطرناک قرار می دهد.اگر سبک باشد اجزای آن سوخته و اگر سنگین باشد آتش سوزی، زنگ خطر و صدمات جانی بسیار خطرناک است.هنگام تمیز کردن، از جاروبرقی برای حذف گرد و غبار داخل خانه استفاده کنید.

 

F.لطفاً مقادیر تنظیم شده دو محافظ بیش از حد دما را در جعبه توزیع دستگاه تست شوک سرد و گرم به طور تصادفی اشکال زدایی نکنید.آنها در کارخانه تنظیم شده اند.این کلید محافظ برای محافظت از لوله گرمایش در برابر سوختن هوا و هشدار استفاده می شود.نقطه تنظیم = نقطه تنظیم دما 20℃ ~ 30 ℃.

 

G. هنگامی که دستگاه تست شوک گرم و سرد محصول را پس از رسیدن زمان تست محصول تحویل می گیرد، باید آن را خاموش کرد و کارکنان باید برای برداشتن و قرار دادن محصول از دستکش های خشک، ضد برق و مقاوم در برابر دما استفاده کنند. .

 

H. تمیز کردن و نگهداری داخل و خارج کیس تست شوک سرد و گرم.

 

I. دستگاه تست شوک حرارتی باید ناخالصی های داخلی (اشیاء) را قبل از عملیات حذف کند.

 

J. اتاق توزیع برق حداقل یک بار در سال یا بیشتر تمیز می شود.هنگام تمیز کردن، لطفا از جاروبرقی استفاده کنید

گرد و غبار داخل خانه را پاک کنید. قسمت بیرونی جعبه باید بیش از یک بار در سال تمیز شود و هنگام تمیز کردن می توان آن را با آب صابون پاک کرد.

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Ms. Vickey Jin
تلفن : +86 13925868409
فکس : 86-769-2362-4890
حرف باقی مانده است(20/3000)