پیام فرستادن

درباره فرهای صنعتی چقدر می دانید؟

October 28, 2022

آخرین اخبار شرکت درباره فرهای صنعتی چقدر می دانید؟

با توجه به ویژگی های محصولات مختلف، فر را می توان به شش نوع تقسیم کرد: یک درب، دو درب، فر ترافیکی، نوع آویز، نوع پخت لایه ای و روان و با توجه به نیازهای فنی مختلف محصول، انواع مختلف فر، انواع فر، انواع فر به سه روش حمل و نقل هوایی تقسیم می شود که عبارتند از باد، چپ و راست و نوع حمل هوایی افقی.

 

آخرین اخبار شرکت درباره فرهای صنعتی چقدر می دانید؟  0

 

محفظه اجاق از نوع کارتو به طور کلی از صفحه فولادی نازک ساخته شده است، سطح آن رنگ شده و استودیو از صفحه فولادی ساختاری با کیفیت بالا ساخته شده است.فیبر سیلیکات را بین پوسته و استودیو پر کنید.بخاری را می توان در پایین نصب کرد و قسمت بالایی یا کناره ها را نیز می توان قرار داد.ابزار کنترل دما از جدول هوشمند صفحه نمایش دیجیتال، تنظیم PID استفاده می کند: کنترل کننده زمان 999.99 ساعت را پیکربندی کنید و به دستگاه هشدار متصل شوید.عملکرد دستگاه پخت را آسان تر، سریع و موثر کنید.

 

آخرین اخبار شرکت درباره فرهای صنعتی چقدر می دانید؟  1

 

روش خنک سازی سریع پس از استفاده از کوره با دمای بالا

 

دمای فر با دمای بالا به طور کلی بیش از 300 درجه است.پس از استفاده مشتری، در صورت نیاز به خارج کردن مواد، دمای داخلی فر باید به حالت دمای معمولی برسد.اگر دمای داخل جعبه بیش از حد باز شود، به راحتی می توان حوادث ایمنی ایجاد کرد.
اجازه دهید جعبه فر با دمای بالا به دمای اتاق برسد.روش های رایج به شرح زیر است:

1: کمپرسور خنک کننده اعتباری، تهویه مطبوع را در جعبه پر کنید و به اثر خنک کننده سریع دست پیدا کنید.

2: دستگاه نیتروژن را اضافه کنید و نیتروژن داخل جعبه را پر کنید تا به اثر خنک شدن سریع برسید.اگرچه هر دوی آنها می توانند اثر خنک سازی سریع را به دست آورند، هزینه های آنها افزایش می یابد.به طور خاص، ابزارهای در مقیاس بزرگ نیازهای بالاتری برای فرصت های فشرده سازی دارند.نیتروژن دارای گاز پرداختی است.هرچه بیشتر از آن استفاده شود، هزینه بالاتر، بیشتر برای صرفه جویی در هزینه ها مفید نیست.بنابراین چگونه می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند و به اثر خنک کننده سریع دست یابد؟فر به خودی خود یک فرآیند خنک کننده طبیعی دارد.پس از توقف گرمایش فر، فر یک فرآیند خنک کننده طبیعی خواهد داشت.خنک سازی طبیعی یک فرآیند بسیار کند است.به منظور نیاز به سرمایش سریع، شرکت ما برای دستیابی به هدف خنک سازی سریع، دستگاه جدیدی را به تجهیزات اضافه کرد و نیازی به ایجاد هزینه های دیگر و صرفه جویی در هزینه ها نیست.دستگاه را به دستگاه هوا اضافه کنید.

 

آخرین اخبار شرکت درباره فرهای صنعتی چقدر می دانید؟  2

 

تفاوت فر صنعتی با فر معمولی

 

1. اول از همه، کوره های صنعتی به طور کلی برای پخت بالای 200 درجه به عنوان تولید و آزمایش کارخانه استفاده می شود.و فرهای معمولی معمولاً زیر 200 درجه هستند، فقط برای یک بار نگهداری و پخت.


2. مواد داخلی کوره صنعتی به طور کلی فولاد ضد زنگ است، در حالی که اجاق معمولی صفحه گالوانیزه است.


3. لایه عایق کوره صنعتی 100 میلی متر ضخامت دارد، در حالی که کوره عمومی 35 تا 50 میلی متر است.


4. هنگامی که کوره صنعتی بیش از 200 درجه می کند، دمای دیواره بیرونی از 30 درجه تجاوز نمی کند.

و هنگامی که فر معمولی بیش از 100 درجه کار می کند، دیواره بیرونی بسیار داغ است و سوزاندن افراد آسان است.

 

آخرین اخبار شرکت درباره فرهای صنعتی چقدر می دانید؟  3

 

آیا فر صنعتی می تواند در حین پخت، فن گردشی را خاموش کند؟

 

اجاق صنعتی، اجاق دقیق، فر دونگوان، اجاق گاز با دمای ثابت، طرح شماتیک به شرح زیر است:

 

آخرین اخبار شرکت درباره فرهای صنعتی چقدر می دانید؟  4

 

فر صنعتی، اجاق دقیق، اجاق گاز دونگوان، فر با دمای ثابت، روش حمل و نقل هوایی به دو دسته تقسیم می شود:

 

1. Funwind.

2. در مورد نوع بادی

3. تهویه افقی

 

با توجه به محصولات مختلف، یک روش معقول برای پخت باد.اصل کار کوره استفاده از هوای چرخش شاتر برای نصب بدنه حرارتی بر روی خروجی هوا می باشد.توربین بادی هوای گرم را از کانال هوای فر می فرستد.پس از منافذ داخلی اجاق، هواپیما منحرف می شود و سپس چرخ باد از طرف دیگر مجرای هوا به عقب مکیده می شود.هدف از گرمایش، دمای هر چرخه یک بار افزایش می یابد.هرچه تعداد چرخه ها بیشتر باشد دمای یکنواخت تر در فر برای رسیدن به حالت دمای ثابت بیشتر می شود.

در استفاده از اجاق، فن گردشی را نمی توان در حین استفاده یا در دمای ثابت خاموش کرد، زیرا فر برای ارسال هوای گرم به هر قسمت از جعبه توسط فن گردشی است.اگر در حین پخت، فن یا فن لوله گردشی شکسته شود، گرمای بدنه گرما نمی تواند به داخل فر منتقل شود و باعث می شود دمای داخل فر به طور جدی ناهموار شود و همچنین باعث سوختن گرمای کوره می شود. موبنابراین، فن گردشی بسیار مهم است و باید اطمینان حاصل کند که فن گردشی به طور عادی کار می کند!

با ما در تماس باشید
تماس با شخص : Ms. Vickey Jin
تلفن : +86 13925868409
فکس : 86-769-2362-4890
حرف باقی مانده است(20/3000)